Zásah č. 6 – 7

Dne 03.06.2013 došlo vlivem zvýšení hladiny jindřichovického potoka v 7.25 k vyhlášení 2. SPA v obci. Jednotka byla povolána do zbrojnice kde držela pohotovost, připravovala pytle s pískem a monitorovala stav vodní hladiny.  Na žádost KOPIS HZSLK byla v 09:52 povolána k čerpání vody u č.p. 217 v obci Krásný Les. Zde bylo provedeno čerpání vody a místo předáno místní jednotce. Dále byla monitorován stav vody v obci. Následně v 10:29 byla jednotka odvolána do Dolní Řasnice, kde byla nápomocna pro případnou pomoc. Vzhledem k dostatku sil a prostředků na místě události se vrátila jednotka zpět na základnu, kde držela pohotovost do nočních hodin.

Složení: Michal Krause – strojník, VJ, Milan Knapp – hasič, František Mazurek – hasič.

    Realizace & Webdesign © Petr Bíma

    Copyright © 2013. Všechna práva vyhrazena. All Rights Reserved.