Výjezd č. 5/2014

V úterý 12. srpna ve 23:53 nám byl vyhlášen požární poplach. Jednalo se o požár neobydlené budovy v Horní Řasnici poblíž bývalé Prefy. Oznamovatel uvedl, že celá střecha objektu se nachází v plamenech. V době příjezdu na místo události se zde nacházela již jednotka PS Raspenava a JSDH Dolní Řasnice a později přijela i místní jednotka z Horní Řasnice. Průzkumem bylo zjištěno, že se nejdná o požár celé budovy ale o úmyslné zapálení staré matrace na půdě. Včasným zásahem se podařilo uchránit před požárem celou budovu.

JSDHO Jindřichovice pod Smrkem – CAS 25 K T815 (Michal Krause, Otto Novotný, David Sivák)
JSDHO Dolní Řasnice – CAS 25 Š 706 RTHP
HZSLK PS Raspenava – CAS 30 T815
JSDHO Horní Řasnice – DA Avia

 

    Realizace & Webdesign © Petr Bíma

    Copyright © 2013. Všechna práva vyhrazena. All Rights Reserved.